IP Change Easy Free

IP Change Easy Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,215
  • DOSYA BOYUTU 0.89 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici JMCNSOFT Co., Ltd.

IP Change Easy Free, bilgisayar kullanıcılarının IP adreslerini hızlı ve kolay bir şekilde değiştirmeleri için geliştirilen ücretsiz bir yazılımdır.

IP Change Easy Free, bilgisayar kullanıcılarının kullanmakta olduğu IP adreslerini hızlı ve kolay bir şekilde değiştirebilmeleri için geliştirilen ücretsiz bir yazılımdır. Kullanımı oldukça kolay olan IP Change Easy Free ile her seviyeden bilgisayar kullanıcısı IP adresini kolayca değiştirebilir.

Hızlı ve sorunsuz bir kurulum işleminin ardından, programı yönetici olarak çalıştırarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Basit ve sade bir arayüz üzerinde yapabileceğiniz tüm işlemlerin bir arada yer aldığı program yardımıyla, ağ bağlantınızı seçebilir, IP adresinizi otomatik olarak alabilir veya kendi belirleyebileceğiniz alt ağ maskesi ve ağ geçidi ayarlarını yapılandırabilirsiniz.

Windows üzerinde yer alan IP değiştirme aracıyla aynı mantığa sahip olan IP Change Easy Free, farklı kullanıcı profilleri oluşturarak, kolayca bu profiller arasında geçiş yapmanıza olanak sağlar. Aynı zamanda bilgisayarınızın DNS ayarlarını da kolayca değiştirebileceğiniz program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısına hitap etmektedir.

Sistem kaynaklarını neredeyse hiç kullanmıyor diyebileceğim kadar az kullanan program, oldukça hızlı bir tepki süresine sahiptir. Basit kullanımı sayesinde tüm kullanıcıların kolayca IP adreslerini değiştirebileceği yazılım, tüm bilgisayar kullanıcılarının arşivlerinde yer alması gereken programlardan bir tanesi.