Emmi Music Library

Emmi Music Library

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 879
  • DOSYA BOYUTU 6.44 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici nrittsti

Bu ücretsiz ve kolay kullanılır uygulama sayesinde şarkı ve müziklerinizi kolayca organize edebilir ve oynatabilirsiniz.

Emmi Music Library uygulaması bilgisayarınızda bulunan müzikleri çok daha kolay ve etkili bir şekilde organize edebilmeniz için hazırlanmış uygulamalardan birisi. Uygulamanın konsola benzer yapısı sayesinde müziklerinizi en iyi şekilde bulabilir, organize edebilir, etiketleyebilir ve favori müziğinizi oynatabilirsiniz.

Uygulamanın oldukça gelişmiş yapısı sayesinde birden fazla oynatma listesini aynı anda muhafaza edebilir, böylece onlarca farklı koleksiyon arasında kaybolmadan düzeni sağlayabilirsiniz. Temiz ve kolay anlaşılan arayüzü sayesinde şarkı organizasyonunuzu daha kolay hale getiren uygulamayı kaçırmamanızı öneriyorum.

Programın aynı zamanda dosyaları yeniden adlandırma desteği var ve direkt olarak müziklerinizi program vasıtasıyla isim değişiklikleri ile düzenleyebiliyorsunuz. Last.fm ve Flickr kullanıcıları da elbette unutulmamış ve her iki servis için de gereken entegrasyon özellikleri yer alıyor. Şarkı etiketlerini de uygulama ile çok kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.