Engelleri Aş

Engelleri Aş

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,070
  • DOSYA BOYUTU 0.43 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Burak Sakallı

Engelleri Aş, farklı nedenlerden dolayı erişime engellenen sitelere erişebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

Engelleri Aş, bilgisayar kullanıcılarının çeşitli nedenlerden dolayı ülkelerinde engellenmiş olan sitelere erişebilmelerini sağlayan ücretsiz bir programdır.

Sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı da oldukça kolaydır ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Yazılım üzerinde yer alan aktif ve deaktif butonları yardımıyla erişime engellenmiş sitelere erişimi aktif hale getirebilir veya tekrar deaktif hale getirerek, internet bağlantınızı daha önce kullandığınız haliyle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Engelli sitelere erişim sağlayabilmek için kullanabileceğiniz DNS, Proxy veya VPN gibi çözümlerde piyasada yer alıyor olsa da sizin amacınız bu tarz şeylerle uğraşmadan sadece tek bir tıklamayla engelli web sitelerine erişebilmekte Engelleri Aş'ı denemenizi öneririm.

Engelleri Aş'ı sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız, programı yönetici olarak çalıştırarak ihtiyacı olan izinlere ulaşabilmesine izin vermeniz gerekmektedir. Eğer programı yönetici olarak çalıştırmazsanız, engelli sitelere erişim konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Sonuç olarak bilgisayar kullanıcılarının internet üzerinde özgürce gezinmelerine olanak sağlayan bir yazılım olarak dikkat çeken Engelleri Aş'ı hemen bilgisayarlarınız üzerine indirerek deneyebilirsiniz.