Wifi Hotspot Tool

Wifi Hotspot Tool

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 113,855
  • DOSYA BOYUTU 1.23 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Harso Bagyono

Bilgisayarınıza gelen internet bağlantısını diğer cihazlarla da paylaşmak istiyorsanız ücretsiz olan Wifi Hotspot Tool'u deneyin.

Wifi Hotspot Tool programı, evinizde bulunan tüm cihazların internet bağlantısına kavuşması için kablo ile internete bağlı olan masaüstü bilgisayar ya da laptopların, bu interneti Wi-Fi üzerinden dağıtabilmeleri için hazırlanmış olan programlardan bir tanesi. Özellikle kablosuz modeme sahip olmayan evlerde ve iş yerlerinde kullanılabilmesi sayesinde tüm cihazların internete kablosuz çıkışını kendi bilgisayarınız üzerinden sağlayabilirsiniz.

Özellikle Windows 8 ile birlikte Wi-Fi noktaları yaratmak imkansız hale geldi ve kullanıcılar bu durumdan oldukça şikayetçi. Hem ücretsiz olarak sunulan hem de çok kolay kullanılır bir arayüze sahip olan program, bağlantınızı en kolay yoldan paylaşmaya imkan tanıyor ve bilgisayarınız bir kablosuz ağ dağıtıcısı olarak işlev göstermeye başlayabiliyor.

Eğer yarattığınız kablosuz ağın korunmasını istiyorsanız şifreler de belirleyebiliyorsunuz ve programın konfigürasyonu basit olduğu için anında interneti paylaşmaya başlayabiliyorsunuz. Bilgisayarınızda programı kullanabilmek için tek yapmanız gereken bir Wi-Fi adaptörünün olduğundan ve çalıştığından emin olmak.