English Grammar Pro

English Grammar Pro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 603
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rakesh Patro

English Grammar Pro, içinde bulunan 1000'den fazla soru sayesinde kullanıcıların İngilizce bilgi ve yeteneklerini tazeleyebilecekleri yararlı bir iOS dilbilgisi uygulamasıdır.

İngilizce bilgilerinizi tazelemek yada geliştirmek istiyorsanız fakat yeterli vakit bulamıyorsanız, English Grammar Pro uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek faydalanabilirsiniz. iOS cihazlarınız üzerinde İngilizce çalışabilmenizi sağlayan uygulama oldukça profesyonel ve yararlı.

Uygulama içerisinde İngilizcenizi geliştirmenizi sağlayan isimler, zamirler, fiiller, ilgeçler, makaleler, eş anlamlı kelimeler, zıt anlamlı kelimeler ve zamanlar ile ilgili bilgiler içermektedir. Yukarıda başlıklardan istediğiniz herhangi birini çalışmak için seçebilirsiniz. Ayrıca dersler için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Uygulamayı kullanarak otobüste giderken yada boş vakitlerinizde İngilizce çalışabilirsiniz.

Uygulama içerisinde 1000'den fazla soru bulunmaktadır. Etkileyici animasyonlar ve grafikler sunan uygulama çalıştığınız konuların daha çok akılda kalmasını sağlamaktadır. Uygulama içerisindeki gelişiminiz puan tablosunda görüntülenmektedir. Böylelikte zaman içerisinde göstermiş olduğunuz gelişimi direkt olarak kontrol edebilirsiniz.

Uygulaanın arayüzü güzel görünmesine rağmen daha iyi olabilirdi. Fakat uygulama içerisinde bulunan başlıkların içerikleri daha önemli olduğu için English Grammar Pro oldukça başarılı bir uygulama diyebilirim.

İngilizce çalışabileceğiniz ücretsiz uygulamalar arıyorsanız, English Grammar Pro'yu iPhone ve iPad'lerinize indirerek mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.