ePSXe

ePSXe

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 30,626
  • DOSYA BOYUTU 0.61 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ePSXe

PlayStation oyunlarınızı PC üzerinden oynamak istiyorsanız ePSXe bulabileceğiniz en iyi seçenektir.

PlayStation oyun arşivinizin raflarda çürümemesi için hazırlanmış son derece pratik bir emülatör olan ePSXe, mevcut oyunlarınızı PC üzerinden oynamanızı sağlıyor. GamePad desteği ve CD oynatma becerisi sayesinde konsol deneyimini aratmayan bir oyun keyfi sunan bu emülatör sayesinde oyunların herhangi bir noktasında durumunuzu kaydedip dilediğiniz zaman aynı noktadan devam edebiliyorsunuz.

Sadece CD oynatmakla kalmayan ePSXe aynı zamanda ISO dosyalarını da kolaylıkla çalıştırıyor. Böylece zarar görmesini istemediğiniz oyunları sabit diskinize depolayıp dilediğiniz oyuna daha hızlı da ulaşabiliyorsunuz.

İndirilmeye sunulduğu zaman çok ilkel fonksiyonları olan bu emülatör artık titreşim ve analog kontrol desteğiyle konsol keyfini bire bir yaşamanızı mümkün kılıyor.

Bu emülatörü indirdikten sonra yapmanız gerekenler, grafik ve ses ayarlarını elinizdeki donanıma göre ayarlamak. Kurum aşaması sonrasında bir sorun yaşıyorsanız zlib1.dll veya wnaspi32.dll dosyalarını bulduğunuz takdirde ePSXe sorunsuz çalışacaktır.

ARTILAR

En iyi PSX emülatörü

Ücretsiz

ISO ve CD çalıştırıyor

EKSİLER

Kurulumu biraz vakit alıyor