eScan Internet Security Suite

eScan Internet Security Suite

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 631
  • DOSYA BOYUTU 180 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MicroWorld Technologies Inc.

eScan Internet Security Suite ile veri güvenliğini sağlayarak internet tehditlerinden gerçek zamanlı olarak korunabilirsiniz.

Bilgisayarınızda kapsamlı bir güvenlik paketi olduğunda pek çok tehlikeden aynı anda korunursunuz. eScan Internet Security Suite virüs önleme, spam önleme, güvenlik duvarı ve gerçek zamanlı internet kalkanıyla tam kapsamlı veri güvenliği sağlıyor.

Gerçek Zamanlı Virüs ve İçerik Taraması
Kötü amaçlı yazılım, zararlı içerik ve küfürlü konuşmalara karşı dosya tarama, ağ trafiği, e-mailler ve web siteleri için MWL ve DIRC gibi gelişmiş Sezgisel Algoritmalar ve güçlü teknolojiler kullanır.

Sezgisel Tarama
Henüz tanımlanmamış tehditler ve hacker’lar tarafından sürekli olarak yayılan bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları tespit etmek için gelişmiş sezgisel algoritmalar içerir.

Sanal Klavye
Kullanıcılarına zararlı içerikleri bloke eden kullanıcı tabanlı sistem içi Ebeveyn Kontrol özelliği sağlar. eScan‘in Web koruma özelliği bilgisayarları tuş kaydedicilerden koruyan ve çevrimiçi işlemlerin yerine getirilmesi için güvenli bir ortam temin eden sanal klavye içerir.    

Dosya Koruması  
Kullanıcılara oluşturulmasını bloke etmelerini sağlayacak özel dosyaları tanımlamalarına yardımcı olur. Aynı zamanda dosya ve klasörlerin kötü amaçlı yazılımlar tarafından değiştirilmesini önleyen bir Klasör Koruma özelliği içerir.

Oyun Modu  
Oyun tabanlı uygulamaların yürütülmesini otomatik olarak algılayan ve sizlere kesintisiz oyun tecrübesi sunan gelişmiş Oyun Modu özelliği içerir.

Anti-spam
NILP Teknolojisi ve özel anahtar kelimeler ve sözcük grupları ile çalışan gelişmiş filtreler kullanarak istenmeyen e-postaları etkili olarak bloke eder.     

Uç Nokta Güvenliği
USB ve Fireware tabanlı taşınabilir depolama cihazları yoluyla virüs bulaşmasını ve veri hırsızlığını engeller. Kullanıcıların ağ veya bağımsız çalışan bilgisayarlar üzerindeki uygulamaları bloke etmelerine veya izin vermelerine yardımcı olan Uygulama Kontrol özelliği içerir.      

Güvenlik Duvarı
Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre kişiselleştirebileceği bir dizi ön tanımlı erişim kontrol kurallarını içerir. Gelişmiş güvenlik duvarı Windows 7 işletim sistemi ile kusursuz bir şekilde entegre olur ve gelen ve giden ağ trafiğini görüntüleyen Ağ Trafik Monitörünü içerir.