Escaping the Prison

Escaping the Prison

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,851
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PuffballsUnited

Hapishane kaçışını çöp adam çizimleri ve keskin bir espri anlayışıyla oynamak istiyorsanız Escaping the Prison sizi eğlendirecektir.

Hapishaneden kaçış hikayeleri ilginizi çekiyorsa bu işi mizahi bir şekilde aktarmayı başaran Escaping the Prison isimli bu oyuna göz atmanızı öneririz. Daha çok macera oyunu tarzına yakın duran oynanışa baktığımızda size sunulan alternatifler arasından seçim yaparak kaçış operasyonunuzu gerçekleştirmeniz gerekiyor. İnternet üzerinde sevilerek takip edilen PuffballsUnited karikatürlerini hazırlayanların bu oyunda da parmakları var.

Çöp adam çizimleri ve yetişkin mizahını bir araya getiren oyunda hapishaneden çıkmak hiç de kolay bir iş değil. Bu zorluğun farkında olan yapımcılar sizi çaresiz denemelerinde sıkılmayasınız diye 13 farklı kötü son ile de donatmış. Dolayısıyla oyun içersinde operasyonu gerçekleştiremediğini bölgelere göre sizi bekleyen farklı sonlar var. Biraz deneye yanıla da olsa yolunuzu bulmak için tekrarı bol oyun sezonları sizi bekliyor olacaktır.

Android kullanıcısıysanız avantajlı bir durumdasınız. iOS için para ödemeniz gerekirken sizin için bu oyun tamamen ücretsiz. Eğlencelik yeni bir şeyler arıyorsanız Escaping the Prison denediğinize değecektir.