ESL Reading

ESL Reading

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 147
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vu Truong Thanh

Birbirinden farklı seviyelerde bir takım hikayeler getiren ESL Reading ile okuma ve anlama yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

ESL Reading'i iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamada en kolaydan en zora sıralanmış hikayeler yer almakta. Beklentilerinize ve kişisel gelişiminize göre dilediğiniz aşamadan başlayabilirsiniz.

Fakat indirme aşamasından sonra uygulamada yer alan hikayeleri okuyabilmek için fazladan ödeme yapmanız gerekmekte. Hikayeler aşamalarına göre farklı fiyat etiketlerine sahipler. Seviyesine göre 1 dolara da 6 dolara da hikaye bulmak mümkün. Uygulamanın en iyi yanı memnun kalmadığınızda satın almalarınızı sıfırlayabiliyorsunuz.

Uygulamada yer alan hikayeler göz yormayan ve sade bir tasarımla sunulmakta. Özellikle gece uyumadan önce veya sessiz sakin bulduğunuz her ortamda her an yanınızda olan ESL Reading sayesinde özellikle okuma ve anlama hızınız büyük ölçüde gelişecek. Uygulamada yer alan her hikaye kendi konusuna özgün bir takım alıştırmalar da getiriyor.

Siz de İngilizce konusunda pratik yapabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız ESL Reading mutlaka denemeniz gereken uygulamalardan bir tanesi. Tek negatif yanı ise her hikaye için ayrı ücret talep etmesi.