Eusing Maze Lock

Eusing Maze Lock

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 40,934
  • DOSYA BOYUTU 0.79 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Eusing Software

Eusing Maze Lock, bilgisayaınızı başlattığınızda ya da bilgisayarınızdan uzakta iken ekranınızı kilitleyerek ona başkalarının ulaşmasını engelleyen bir kilitleme programıdır.

Ekranınızı kilitlemek, bilgisayarınızın başında değilken diğer insanların ona ulaşmasını engeller. Bilgisayarınızı kilitlemenize yardımcı olacak birkaç uygulama mevcuttur. Eusing Maze Lock, bunlardan biridir.

Eusing Maze Lock, bilgisayarınıza yardımcı olmak için en yeni teknolojiyi kullanır. Bu teknoloji şablon tabanlıdır. Bunun için, dokuz noktayı birleştirerek kendi kilit şablonunuzu oluşturmanız gerekmektedir (Öncesinde, oluşturulmuş varsayılan bir kilit şablonu mevcuttur.). Bilgisayarınızın kilidini açmayı denediğinizde, aynı kilit şablonunu çizmeniz gerekecektir. Gördüğünüz üzere program, kullanıcının özelleştirdiği labirent ile bilgisayarını kilitlemesine ve açmasına olanak sağlamaktadır.

Eusing Maze Lock, hem başlangıç kullanıcılarının hem de deneyimli kullanıcıların kolaylıkla uyum sağlayabileceği konfigürasyon seçenekleri sunmaktadır. Kilit ekranı arka plan görselini değiştirebildiğiniz programı kullanırken şablonu 4 x 4 ve 5 x 5 şeklinde ayarlayabilirsiniz. Eusing Maze Lock, Windows başlatıldığında ve bilgisayar hareketsiz olduğunda otomatik kilitleme ile bilgisayarınızı kilitleyebilir.