EXIF ReName

EXIF ReName

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 640
  • DOSYA BOYUTU 4.41 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ingemar Ceicer

EXIF ReName sayesinde resim dosyalarınızın EXIF bilgilerini kolayca değiştirebilir ve düzenleyebilirsiniz.

EXIF ReName programı, elinizde bulunan JPEG formatlı resimleri exif bilgilerini toplu olarak ve kolayca değiştirebilmeniz için hazırlanmış ücretsiz ve kullanımı kolay bir uygulama. Varolan seçeneklerin çokluğu sayesinde programın detaylı ayarlarını da kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kurulumu oldukça kolay gerçekleşen programın arayüzü de herkesin hızlıca kavrayabileceği ve istediği araçlara ulaşabileceği şekilde düzenlenmiş. Birden fazla JPG dosyasını aynı anda açabilme kabiliyeti sayesinde hiç zorlanmadan elinizdeki resim dosyalarının exiflerini düzenleyebiliyorsunuz.

Exif bilgilerinin yanında, dosyaların adlarını değiştirme, ya da kopyalarken yeni isimlerle belli bir isim formatına sokabilme gibi seçenekleriniz de mevcut. Böylece orijinal olan dosyalar üzerinde hiç bir değişiklik yapmadan, direkt olarak yeni dosyalar yaratabiliyor ve orijinalleri koruyabiliyorsunuz.

Saat ve tarih damgaları gibi bilgileri de düzenleyebileceğiniz program, böylece resim dosyalarının öz niteliklerine dair tüm değişiklikleri gerçekleştirebileceğiniz kullanışlı bir araç haline geliyor. Bilgisayarınızın sistem kaynaklarını oldukça verimli bir şekilde kullanan programı, sık sık fotoğraflarla uğraşanlara öneriyorum.