Eyes Makeup Step-by-Step

Eyes Makeup Step-by-Step

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 285
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DEVGROUP PO

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz göz makyajı uygulamasıdır.

Makyaj kadınların hayatında çok önemli yer teşkil eden ögelerden bir tanesidir. Artık her kadında da en az bir akıllı telefon ya da tablet olduğundan, geliştiriciler de kadınları düşünerek makyajla ilgili bir çok uygulama çıkarmaya başladılar.

Herhangi bir saç stilinin ya da makyaj tasarımının sizde nasıl duracağını görmekten bir çok makyaj ipucu öğrenmeye kadar bir çok tarzda değişik uygulama var. Eyes Makeup Step by Step de bu uygulamalardan bir tanesi.

Göz makyajı ile ilgili olarak öğrenmek istediğiniz her şeyi bulabileceğiniz uygulama ile bir çok göz makyaj stilini kendinizde nasıl uygulayacağınızla ilgili ipuçlarını ve nasıl yapılır anlatımlarını adım adım uygulamada bulabileceksiniz.

Göz makyajı, bakışlarınızın dramatik mi yoksa doğal mı duracağını belirleyen en önemli faktörlerden birisi. Bu yüzden özel günlerde farklı gündelik hayatta farklı tarzda makyajlar uygulamamız gerekiyor. İşte bu uygulamada bu konuda size yardımcı olacak çok kullanışlı bir uygulama ve indirip denemenizi tavsiye ederim.