Eyes APK

Eyes APK

kullanıcı

Eyes korku oyunu oynamak isteyenler için tavsiye edeceğimiz, gerilim dozu yüksek oynanışa sahip Android oyunu.

Eyes The Horror Game APK, eğer Slender Man veya Amnesia tarzı korku oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

Eyes Korku Oyunu APK İndir

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir korku oyunu olan Eyes'da eski ve terk edilmiş bir evde değerli eşyalar arayan bir kahramanı kontrol ediyoruz. Kahramanımız bu evde bir hayaletin yaşadığını duymuştur; fakat açgözlülüğü nedeniyle bu söylentilere kulak asmamıştır ve terk edilmiş evi ziyaret etmeye karar vermiştir. İşte bu noktada biz de oyuna dahil oluyoruz ve kahramanımızın kontrolü üstleniyoruz. Bu ıssız evi dolaşırken işler umduğumuz gibi gitmiyor ve safsata olduğuna inandığımız hayaletin kendisiyle karşılaşıyoruz.

Eyes'da temel amacımız belli sayıda değerli eşyanın yerini bulup toplamak. Bu işi yaparken sürekli bizi kovalayan hayalete yakalanmamamız gerekiyor. Hayalet bize yaklaştıkça oyundaki ses efektleri değişiyor ve ürpertici sesler duymaya başlıyoruz. Karanlık koridorlarda yol bulmaya çalıştığımız için işimiz biraz zorlaşıyor. Ayrıca kapıları açabilmek için de anahtarları bulmamız gerekiyor.

Eyes'ın grafiklerinin ortalama bir kalitede olduğu söylenebilir.