Fabric

Fabric

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici echo.works

Fabric, iPhone'unuzda ücretsiz kullanabileceğiniz kişisel konum bazlı günlük uygulaması.

Fabric, fazla seyahat biriyseniz gittiğiniz yerleri, tanıştığınız insanları, anlarınızı sonradan görmek üzere kullanabileceğiniz yegane mobil uygulama. iPhone’unuza ücretsiz indirip direkt kullanabildiğiniz uygulamayla seyahat esnasında yaptığınız her şey otomatik olarak kayıt altına alıyor ve bir harita üzerinde ekranınıza yansıtılıyor.

Eski Facebook yazılım mühendisleri tarafından geliştirilen ücretsiz uygulamayı kişisel konum bazlı günlük olarak tanımlayabiliriz. Uygulama, gezdiğiniz yerleri, gezerken tanıştığınız yeni insanları, onlarla geçirdiğiniz keyifli vakitleri, hatta ne kadar yol kat ettiğinizi bile kaydediyor. Yani hayat hikayeniz oluşturuluyor.

Tüm sosyal ağ uygulamalarının özelliklerini toplayan Fabric, tabii ki bu bilgileri sunabilmek için GPS bağlantısını kullanıyor. Arka planda kullanılan GPS elbette telefonunuzun bataryasının daha çabuk bitmesine sebebiyet verecektir. Hareket halinde değilken uygulamanın bunu algılayıp pil kullanımını azaltması geliştiriciler tarafından belirtilmiş ancak dikkatli kullanmakta fayda var notunu düşelim biz.