Facebook Workplace

Facebook Workplace

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 216
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Facebook

Facebook Workplace (Facebook at Work), işletmelere özel sosyal ağ uygulaması.

Facebook Workplace (Eski adıyla Facebook at Work), işletmeler için özel olarak hazırlamış sosyal ağ uygulaması. Farklı şekillerde çalışan işletmeleri tek bir yere toplayan Workplace, grup oluşturma, canlı yayın, hızlı iletişim gibi Facebook’un tüm özelliklerini kullanıma sunuyor.

İşletmeler için Facebook uygulamasında sadece kendi çalıştığınız şirketteki arkadaşlarınızla değil platformu kullanan dünya genelinde şirket çalışanlarıyla iletişimde olabiliyorsunuz. İş e-posta adresinizle kayıt olarak kullanmaya başlayabileceğiniz Facebook Workplace uygulaması arayüz olarak bildiğiniz Facebook uygulamasından çok farklı değil. Haber kaynağı, gruplarınız, konuştuklarınız (Work Chat yüklü olması gerekiyor) bildirimleriniz her şey alıştığınız düzende. Farklı olarak reklamlarla karşılaşmıyorsunuz. Reklamlardan arındırılmış bir arayüz karşınıza çıkıyor.

Şu anda belli sayıda şirketin kullanımına açılan Facebook Workplace, platformu aktif olarak kullanacaklar için ücretli. Üç aylık ücretsiz deneme süresinin ardından aylık aktif kullanıcı sayısına göre değişmekle birlikte en ucuz plan aylık 1 dolar.