Faceless Internet Connection

Faceless Internet Connection

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,120
  • DOSYA BOYUTU 5.47 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Faceless.Me

Faceless Internet Connection, internet üzerinde anonim IP ile dolaşmanıza olanak tanıyan bir IP değiştirme programıdır.

Faceless Internet Connection kullanıcıların internet üzerinde anonim bir şekilde dolaşmalarına ve yasaklı sitelere giriş yapmalarına olanak sağlayan kullanışlı bir programdır.

Farklı ülkelerde olduğu için ülkemizden erişim sağlayamadığımız sitelere ulaşmak için kullanabileceğimiz program sayesinde, yurtdışında yer alan tüm sitelere kolayca erişim sağlayabilirsiz.

Sistem tepsisinde sessiz sedasız bir şekilde çalışan yazılım, sizin için IP adresinizi otomatik olarak değiştirerek kimliğinizi korumaktadır.

Program deneme versiyonu olması nedeniyle reklam destekli olmasının yanı sıra toplamda 2GB'a kadar veri trafiğine izin vermektedir.

İnternet üzerinde özgürce dolaşmak, engelli sitelere giriş yapmak ve bunları yaparken IP adresinizi değiştirerek çevrimiçi kimliğinizi gizlemek isterseniz Faceless Internet Connection'ı kullanabilirsiniz.

Not: Programın kurulum adımları sırasında araç çubukları ve üçüncü parti programlar için kurulum teklifleri sorulmaktadır. Bu nedenle kurulum adımlarını dikkatle yerine getiriniz.