Fairway Solitaire Blast

Fairway Solitaire Blast

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 98
  • DOSYA BOYUTU 46.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Big Fish Games

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz orijinal bir Solitaire oyunudur.

Fairway Solitaire Blast, Android cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz orijinal ve benzersiz bir Solitaire oyunudur. Solitaire oyununu hepimiz biliyoruz. Eskiden bilgisayarlar evlere ilk girdiğinde, bilgisayarımızda bulunan kart oyunlarından biri olduğu için hepimiz en az bir kere oynamışızdır.

Artık bu oyunu mobil cihazlarımızda da oynayabiliyoruz. Hatta bir adım öteye taşıyıp ilginç özellikleri olan Solitarie oyunları bile geliştirildi. Fairway Solitaire Blast da bunlardan bir tanesi. Oyunda amacınız klasik solitaire ile aynı.

Fakat burada bir değişiklik var. Oyun golf ve solitaire oyunlarını birleştirmiş, o yüzden değişik golf sahalarında oynuyor olacaksınız. Bu sahalar da çeşitli tuzaklar içeriyor. Her bölüm değişik ve benzersiz bir puzzle oyunu ile geliyor. Stratejik oynamalı ve önceden yapacağınız hamleleri düşünüp öyle oynamanız gerekiyor.

90 bölümün bulunduğu oyunda liderlik tabloları ve Facebook entegrasyonu gibi özellikler de mevcut. Ayrıca birden fazla Android cihazınız varsa bunlar senkronize oluyor. Eğer siz de 90'larda Solitaire oynadıysanız ve nostalji yapmak istiyorsanız bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.