Fallon's English Urdu Dictionary

Fallon's English Urdu Dictionary

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 47
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PakData

Fallon's English Urdu Dictionary, Urduca öğrenmek isteyen iOS cihaz sahiplerine yardımcı olabilecek olan yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Fallon's English Urdu Dictionary, Urdu dilini öğrenmek isteyenlere yardımcı olacak olan iOS uygulamasıdır. Uygulama içerisinde anlamlarıyla birlikte toplamda 75.000'den fazla kelime bulunuyor.

Kelime ve anlamları dışında, ekranda Urduca harflerini gösteren uygulama sayesinde bu harfleri doğru olarak yazmayı öğrenebiliyorsunuz.

Uygulama içerisinde 3 farklı arama modu bulunmaktadır. Bunlar keliemelerin başlangıç harfine göre arama, kelime içerisinde geçen harfe göre arama ve Urduca aramadır.

Uygulama içerisindeki Urduca kelimelerin karşılıkları İngilizce olarak verilmektedir. Bu nedenle uygulamayı kullanmak için belirli bir seviyede İngilizce bilgisine de sahip olmanız sizin açınızdan daha yararlı olabilir.

Uygulamayı iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanmak isterseniz ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Fakat ücretsiz versiyonda reklam gösterimleri bulunmaktadır. Reklamları kaldırmak için uygulamanın pro versiyonunu satın alabilirsiniz.