Family Locator

Family Locator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 157
  • DOSYA BOYUTU 17.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Life360

Family Locator, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir güvenlik uygulamasıdır.

Family Locator, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir güvenlik uygulamasıdır. Özellikle çocuklar ve kadınların kullanabileceği bir uygulama olan Family Locator adından da anlaşılabileceği gibi aile üyelerinin nerede olduğunu takip etmeye yarıyor.

Gerçek hayat sizin için de korkutucuysa, sokağa çıkarken tereddüt ediyorsanız veya çocuğunuzu dışarı gönderirken endişe duyuyorsanız Family Locator uygulaması ile bu endişelerinizi en aza indirmeyi başarabilirsiniz diye düşünüyorum.

Family Locator uygulamasını indirdikten sonra öncelikle yapmanız gereken uygulamaya kayıt olmak. Ardından diğer aile üyelerini de uygulamaya davet ediyorsunuz ve ardından onlar da daveti kabul ettiğinde herkesin o anki konumunu GPS aracılığıyla harita üzerinden görebiliyorsunuz.

Fakat uygulamanın özellikleri yalnızca bu kadar değil. Uygulama ile kendi çevrelerinizi yaratabiliyor, aile dışında sevdikleriniz, arkadaşlarınız, takım arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız gibi farklı gruplar kurup onlarla da iletişime geçebiliyorsunuz.

Bu kurduğunuz gruplardaki insanların konumlarını görebildiğiniz gibi direk uygulama üzerinden sohbet etme imkanına da sahipsiniz. Örneğin bir aile üyesi belirli bir noktaya ulaştığı zaman uyarı alabiliyor ve böylece içinizi rahatlatabiliyorsunuz.

Bununla birlikte özellikle çocuklar ve kadınların çok seveceği bir diğer özelliği de panik butonu. Eğer kendinizi tehlikede hissediyorsanız bu butona basabiliyor ve böylece aile üyelerine tehlikede olduğunuzu ve konumunuzu bildiren bir mesaj gönderebiliyorsunuz.

Uygulama şık tasarımı ve kullanışlı arayüzü ile de dikkat çekiyor. Bir güvenlik uygulaması olduğu için karmaşık tutulmamış ve ulaşmanız gereken bütün her şeye kolayca ve hızlı bir şekilde erişebiliyorsunuz.

Eğer siz de aile üyelerini koruma amaçlı bir uygulama arıyorsanız bu uygulamayı denemenizi öneriyorum.