Farbar Service Scanner

Farbar Service Scanner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 585
  • DOSYA BOYUTU 0.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Farbar

Farbar Service Scanner, direkt olarak Windows içerisinde yer alan bozulmuş yada kaybolan ağ dosyalarının tespit edilmesini ve böylece yaşadığınız internet sorunlarını çözen ücretsiz bir yazılım.

Farbar Service Scanner, bozulmuş yada kaybolan dosyalar nedeniyle internete bağlanamayan kullanıcıların Windows işletim sistemindeki sorunları tespit edebilmesi için geliştirilen yararlı, taşınabilir ve ücretsiz bir program.

Ufak boyutlu ve hafif olan bi program olan FSS ile indirdikten sonra hemen bir tarama yapara ağ bağlantılarınızdaki sorunları görebiliyorsunuz. Yapacağınız tarama işleminden sonra size okunması kolay bir rapor sunan program, bulduğu sorunları net bir şekilde gösteriyor. Buradaki sorunları görerek yaşadığınız bağlantı sorununun kaynağını da bulabiliyorsunuz.

İnternete bağlanmanızı engelleyen zararlı bir dosyayı bulup sildikten sonra hala internete bağlanamadığınızda sorunu bulmak için kullanabileceğiniz programı indirerek ister bilgisayarınızda isterseniz de USB belleğinizde saklayabilir ve ihtiyaç anında kullanabilirsiniz.

İnternet servisleri, Windows Güvenlik Duvarı, Sistem Kurtarma, Güvenlik Merkezi, Windows Güncelleme ve Windows Koruma gibi servislerin tümünü tarayabilen programı mutlaka bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.