fideAS file private

fideAS file private

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 404
  • DOSYA BOYUTU 2.92 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Applied Security GmbH

Bilgisayarınızdaki dosya ve klasörlerin izinsiz kişilerin eline geçmesini engellemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir güvenlik programı.

FideAS file private programı, bilgisayarınızdaki dosya ve klasörlerin güvenliğini sağlayabilmek için kullanabileceğiniz ve böylece izinsiz kişilerin önemli belge, dosya ve diğer medyalarınıza erişme şansını ortadan kaldıran ücretsiz programlardan birisi. Özellikle kolay kullanılır arayüzü ve hızlı yapısı ile dikkat çeken program, pek çok kullanıcının ihtiyacını karşılayabilecek seviyede.

Güçlü bir şifreleme altyapısı sunan program, böylece dosyalarınızı USB disklerde bile saklasanız, yabancıların onlara erişme şansını yokediyor ve dolayısıyla hiç sorun yaşamadan kişisel gizliliğinizi koruyabiliyorsunuz. Özellikle pek çok kuruluşun kullanıcıların kişisel içeriklerine erişmek için çaba gösterdiğini dikkate alırsanız, verilerinizin güvenliğini sağlamanın sadece antivirüsler ile olmadığını, dosya ve klasörlerin şifrelenmesi gerektiğini de farkedebilirsiniz.

Sadece güvenlik konusunda takıntılı olanların değil, aynı zamanda standart kullanıcıların da bilgisayarında bulunması gerektiğine inandığım program, gizliliğinizin en iyi şekilde korunmasını sağlayacaktır ve dosyalarınızın kötü niyetli kişilerin eline geçmesini engelleyecektir.