Fıkra Oku 1.0

Fıkra Oku 1.0

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 21,877
  • DOSYA BOYUTU 0.59 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DeLiDoLuNeT

Bu program sayesinde bir çok fıkrayı tek tıklama ile okuyabilirsiniz.

Bu program sayesinde bir çok fıkrayı tek tıklama ile okuyabilirsiniz. Tek yapmanız gereken programı çalıştırmak ve "Yeni Fıkra" tuşuna basmak, yada klavyenizden "Enter" tuşuna basmak. Bu şekilde yeni bir fıkranın görüntüye gelmesini sağlayabilirsiniz. Programdaki fıkralar sürekli değişmektedir, karşınıza aynı fıkranın çıkma olasılığı ise yok denecek kadar azdır. Sistemde şu an itibariyle 15000'den fazla fıkra kayıtlıdır ve bu sürekli artmaktadır. Programın güzel bir yanı ise güncelleme yapmanıza gerek kalmadan yeni fıkraları okuyabilmeniz. Program fıkraları internet üzerinden aldığı için yeni eklenen fıkralarıda otomatik olarak kaydeder ve sizlere gösterir.

Program fıkranın adını, ve fıkra içeriğini görüntülemektedir. Fıkrayı okuyabilmek için ekstra bir sayfa açılmaz. Adı ve içeriği aynı pencerede gösterildiği için okuyabilmek için binbir türlü çile çekmezsiniz.

Programın tasarımı çok basit olmasına karşın bir o kadarda güzel görünüyor. Renkler ve tasarım çok güzel düşünülmüş, programın göze hitap etmesi kullanıcıya bir başka artı olarak yansıyor