File Lock PRO

File Lock PRO

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,202
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gear Box Computers

File Lock PRO, sabit diskiniz veya USB bellekler üzerinde yer alan dosyaları kilitleyebileceğiniz, gizleyebileceğiniz ve şifreleyebileceğiniz bir güvenlik programıdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Şifreleme kategorimize göz atabilirsiniz.

File Lock PRO, kullanıcıların kendileri için özel olan klasör veya dosyaları şifrelemelerine ve şifre doğrulamasıyla korumalarına olanak sağlayan ücretsiz bir güvenlik programıdır.

Sabit diskler veya USB diskler üzerinde yer alan tüm dosyalarınızı ve klasörlerinizi kolayca gizleyebileceğiniz, kitleyebileceğiniz veya şifreleyebileceğiniz program oldukça kullanışlıdır.

Hem bilgisayarların hem de kullanıcıların en büyük yardımcılarından bir tanesi olacak olan File Lock PRO, hem dizüstü hem de masaüstü bilgisayarlarınız üzerinde yer alan dosyaların gizlenmesi veya korunması konusunda oldukça başarılıdır.

Herhangi bir şekilde taşınabilir diskinizin veya dizüstü bilgisayarınızın çalınması durumunda, bu cihazlar üzerinde yer alan bilgiler doğrudan kötü niyetli kişilerin eline geçebilir ama eğer File Lock PRO kullanıyorsanız ve sizin için önemli olan dosya ve klasörleri şifrelediyseniz, içiniz tamamen rahat olabilir. Çünkü tüm özel verileriniz File Lock PRO'nun koruması altında.

Amerikan Hükümeti tarafından kabul edilen 256-bitlik AES şifreleme standardını kullanmakta olan File Lock PRO, sadece dosyalarınızı şifrelemekle kalmaz, aynı zamanda hassas verilerinizi tamamen gizler ve erişime engeller. Bu sayede tüm verileriniz birden fazla güvenlik seçeneğiyle korunmuş olur.