FileRescue NTFS

FileRescue NTFS

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,074
  • DOSYA BOYUTU 3.19 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Essential Data Tools

FileRescue NTFS ile silinen dosyalarınızı geri getirebilirsiniz

FileRescue NTFS eğer önemli dosyalarınızı kazara sildiyseniz kullanabileceğiniz bir dosya kurtarma programıdır.

Silinen dosyaları geri getirme konusunda pratik bir çözüm sunan FileRescue NTFS eğer istemediğiniz bir şekilde dosyalarınızı sildiyseniz bu dosyaları tespit ederek geri getirebilmektedir. Bunun yanında virüs tehdidi nedeniyle formatladığınız sabit disklerinizdeki dosyalarınızı geri getirme işlemi de program aracılığıyla gerçekleştirilebilmektedir.

FileRescue NTFS size hasar görmüş disklerden dosya kurtarma olanağını da sağlamakta. Çoğu mekanik yapıya sahip sabit disk elektrik kesilmesi veya voltaj dalgalanmaları nedeniyle arızalanmakta bu nedenle içerisindeki dosyalar da kaybolmaktadır. İşte bu dosyaları kurtarabilmek için FileRescue NTFS kullanabilmektesiniz.

FileRescue NTFS sabit disklerin dışında hafıza kartından dosya kurtarma ve USB belleklerden dosya kurtarma imkanı da vermektedir. Normalde bu tip harici belleklerden silinen dosyalar geri dönüşüm kutusuna gönderlmez ve direkt olarak silinir. Bu nedenle bu dosyaları normal yollarla geri getirebilmek mümkün olmamaktadır. FileRescue NTFS kullanarak bu konuda kolay bir çözüm yolu üretebilirsiniz.