Film izle HD

Film izle HD

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 19,290
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Enes AKALIN

Film İzle HD uygulaması, Android telefonunuzda ve tabletinizde film izlemenin keyfini yaşamanızı sağlayacak.

Film İzle HD uygulaması, Android telefonunuzda ve tabletinizde film izlemenin keyfini yaşamanızı sağlayacak.

Android için Film İzle HD uygulaması sayesinde telefonunuzdan ya da tabletinizden HD kalitede film izlemenin keyfini yaşayacaksınız.

Film izle HD uygulaması size bir film izleme uygulamasından beklediğiniz her niteliği sunuyor. Birçok yerli ve yabancı filme ulaşmanıza olanak tanıyan Android uygulaması kalitesiyle, hoş tasarımı ve kullanımı kolay arayüzü ile size film izleme zevkini doyasıya yaşatacak. Videoları oynatırken sorun yaşamazsınız. Herhangi bir problemle karşılaştığınız takdirde MX Player oynatıcısını yükleyebilirsiniz.

Fim İzle HD uygulamasını Android telefonunuza ya da Android tabletinize yükledikten sonra çalıştırın. Uygulamada filmlerin kategorilere ayrıldığını göreceksiniz. Filmleri isterseniz kategoriler arasından seçebilir ya da filmin adını arama çubuğuna yazarak uygulama içinde arayabilirsiniz. Sırayla “Yeni Eklenenler”, “Aile”, “Aksiyon”, “Animasyon”, “”Belgesel”, “Bilim-Kurgu”, “Biyografi”, “Casusluk” ve daha çok sayıda kategori bulacaksınız. Menüye girdiğinizde “En Çok İzlenen” bölümüne giderek hangi filmlerin daha çok izlendiğini de görebilirsiniz. Ayrıca Paylaş butonunu kullanarak filmleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.