Filmmaker Pro

Filmmaker Pro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 685
  • DOSYA BOYUTU 24.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Samer Azzam

Filmmaker Pro, iPhone ve iPad için 4K video desteği sunan profesyonel video düzenleme, kaydetme uygulaması.

Filmmaker Pro, Apple’ın kendi video düzenleme uygulaması iMovie’nin ücretsiz alternatifi diyebilirim. iPhone’unuzla çektiğiniz videoları iPad’inize aktarıp detaylı olarak düzenlemeler yapmanıza izin veren uygulamada video geçişlerini hazırlamak, sesleri düzenlemek, yazı eklemek veya müzik parçalarını eklemek oldukça basit ve keyifli.

iOS platformunda ücretsiz kategorisinde en iyi video düzenleme uygulamalarından biri diyebileceğim Filmmaker Pro’da video düzenlemenin yanı sıra video kaydetme özelliği de bulunuyor. iOS cihazların kendi kamera uygulamasından tahmin edeceğiniz üzere çok daha detaylı seçenekler sunuyor. Poz, objektif hızı, ISO, odak ve beyaz dengesi ayarları, ayarlanabilir video çözünürlüğü ve çerçeve hızı (menülerde kaybolmadan, hızlıca), ayarlanabilir video dengesi, harici mikrofon destekli odyometre, exif okuyucu ile donatılan sadece profesyonel kullanıma yönelik video kaydediciden bahsediyorum.

iPhone 6s/6s Plus, iPhone SE ve iPad Pro için 4K video desteği sunan uygulamanın video düzenleyici tarafında 15 geçiş ve 30 adet filtre seçeneği, klasik kırpma – bölme – kopyalama araçları, video oynatma hızını değiştirme ve parlaklık, kontrast, doygunluk, pozlandırma ve beyaz dengesi ayarları mevcut. Bunlar haricinde müzik ve yazıları tam da istediğiniz gibi ekleyebileceğiniz onlarca seçenek var.