Video Star

Video Star

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,088
  • DOSYA BOYUTU 37.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Frontier Design Group

Eğer iPhone ve iPad'inizi kullanarak profesyonel görünen video müzik klipleri çekmek isterseniz bu uygulamaya bir göz atın.

Video Star uygulaması, sadece iPhone veya iPad cihazlarınızı kullanarak kendi video kliplerinizi ve müzik videolarınızı oluşturmanızı sağlayabilen uygulamalardan bir tanesi ve hem ücretsiz olması, hem de hem de oldukça kolay bir kullanımı bol adetteki efektler ile sunması sayesinde öne çıkıyor diyebilirim. Profesyonel görünen müzik videolarını amatör olarak hazırlamanın yollarından birisi olan Video Star, ihtiyacınız olan tüm araçları arayüzünde en kolay yere yerleştirmiş durumda.

İçerisindeki yüzlerce farklı efekt sayesinde videolarınız oldukça renkli oluyor ve dilerseniz uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak bu efektleri daha da arttırabiliyorsunuz. Bu efektler arasında klipleri geriye doğru oynatmaktan tutun da kendi klonlarınızı yaratmaya, yavaş ve hızlı hareketlere ve yeşil perde efektlerine kadar onlarca farklı seçenek yer alıyor.

Uygulamayı kullanırken şarkınızı seçiyor ve daha sonra hemen videonuzu çekmeye başlıyorsunuz. Ne yaparsanız yapın müzik senkronizasyonu bozulmuyor ve sorunsuzca, en yüksek kalite ile videonuz derleniyor. Dilerseniz daha sonra YouTube üzerinden videonuzu paylaşma şansına da sahipsiniz.