Find Objects

Find Objects

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 55
  • DOSYA BOYUTU 9.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Doodle Mobile Ltd.

Find Objects, listede yer alan tüm objeleri bulmaya çalışacağınız eğlenceli bir Android bulmaca oyunudur.

Find Objects, Android kullanıcıları için bağımlılık yapan ve ücretsiz bir bulmaca oyunudur. Oyun içerisinde yapaağınız şey gizli objeleri bulmak. Kulağa kolay gelsede tüm gizli objeleri bulmak sandığınız kadar kolay bir iş değil. Toplamda çözebileceğiniz 100 bulmaca ve bu bulmacaların içerisinden 500 farklı obje yer alıyor. Bu yüzden uzun soluklu bir bulmaca serüveni sizi bekliyor.

Oyunda yapmanız gereken tek şey, dikkatlice bakarak gizli objeleri bulmak. Telefon ve tabletlerinizin ekranlarının sol üstlerinde objenin ismi yazılı olacaktır. Sizde bu adı yazan gizli eşyaları bulmalısınız. Ayrıca ekranın sağında yer alan görevleri tamamlayarak ekstra ödüller alabilirsiniz.

Oyunda herhangi bir bölümde takılmanız durumunda kullanabileceğiniz özel güçlendiriciler mevcuttur. Bu güçlendiriciler gizli objeleri bulmanıza yardım etmek amacıyla size ipuçları verirler. Tüm bunların dışında objeleri bulurken biraz da hızlı davranmalısınız. Çünkü size verilen süre içerisinde tüm gizli objeleri bulamazsanız başarız sayılıyorsunuz.

Android telefon ve tabletlerinizi kullanarak keyifli vakit geçirebileceğiniz Find Objects oyununu ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ederim.