Fix My Browsers

Fix My Browsers

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,733
  • DOSYA BOYUTU 1.14 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Abdelkhalek El Omari

Fix My Browsers ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına döndürebilirsiniz

Fix My Browsers, tarayıcı temizleme ve anasayfa değiştirme konularında kullanıcılara yardımcı olan ücretsiz bir tarayıcı eklentisi kaldırma programıdır.

İnternet gezinilerimizde kullandığımız tarayıcılarımızda kimi zaman farklı araç çubukları ve arama motorları ile karşılaşabiliyoruz. Normal yollarla kaldırılması ve temizlenmesi mümkün olmayan bu eklentiler internet tarayıcımızı ağırlaştırmakta, uygunsuz içerikler görüntülemekte ve kötü amaçlı yazılımları bilgisayarlarımıza enjekte etmektedirler. İşte bu gibi durumlarda tarayıcımızı varsayılan ayarlarına döndürecek bir programa ihtiyaç duyarız.

Fix My Browsers bize bu konuda yardımcı olan harici bir programdır. Fix My Browsers ile tarayıcımızın ayarlarından veya program ekle/kaldır menüsünden tespit edip kaldıramadağımız anasayfa ve varsayılan arama motorunu değiştiren tarayıcı eklentilerini, araç çubuklarını silebilir ve tarayıcımızı varsayılan ayarlarına geri döndürebiliriz.

Fix My Browsers inanılmaz derecede kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Programı yükledikten sonra sadece tek tıklamayla tarayıcınızı temizleyebilirsiniz. Programı açtıktan sonra tarayıcınızı seçmeli ve simgesinin üzerine tıklayarak temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında programın desteklediği bütün tarayıcıları da aynı anda temizleyebilirsiniz.

Fix My Browsers kullanarak Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, Opera ve Safari tarayıcılarınızı temizleyebilirsiniz.