Fiyuu

Fiyuu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 25
  • DOSYA BOYUTU 11 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici fiyuu

Fiyuu uygulamasında bulunan birçok restorandan dilediğinizi seçerek online yemek siparişi verebilirsiniz.

Fiyuu uygulamasıyla yemek yapamadığınız zamanlarda Android cihazlarınız üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde yemek siparişi verebiliyorsunuz.

Yeni bir online yemek sipariş platformu olarak karşımıza çıkan Fiyuu, tıpkı alışkın olduğumuz Yemek Sepeti uygulamasındaki gibi evinize yemek sipariş edebilmenizi sağlıyor. Çevrenizde bulunan ve seçkin restoranlardan anında sipariş verebileceğiniz uygulamada, siparişlerinizi takip edebilmeniz de mümkün hale getirilmiş.

Çok yeni bir sistem olduğu için şimdilik tanınmış restoran zincirleriyle çalışan Fiyuu uygulamasında, siparişlerinizin teslimat detayını seçebiliyor ve not ekleyebiliyorsunuz. Sepetinize farklı markalardan ürün ekleyerek sipariş verebilmenize de olanak sağlayan Fiyuu uygulamasının bir başka güzel özelliği de Salla Seçelim özelliği. Ne yiyeceğinize bir türlü karar veremiyorsanız, telefonu sallayarak uygulamanın sizin için seçtiği menüyü değerlendirebilirsiniz. Favori yemeğinizi tanımlayarak Tek Tuşla Sipariş özelliğinden faydalanabileceğiniz Fiyuu uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.