Flowboard

Flowboard

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 305
  • DOSYA BOYUTU 33.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Flowboard

iPad cihazınızı kullanarak kolayca yayınlar, sunumlar ve hikayeler yayınlayabilmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Flowboard uygulaması herkesin resimler, yazılar, videolar, linkler ve fotoğraf galerileri ile kendi yayınlarını hazırlamalarına izin veren ücretsiz uygulamalardan bir tanesi ve hikayenizi en kolay ve güzel görünen şekilde herkesle paylaşmanıza izin veriyor. Sunumlarınızı, fikirlerinizi, öykünüzü ve dilediğiniz her şeyi uygulamayı kullanarak anlatma şansınız var. Hem iPad'den hem de diğer cihazlarla paylaşarak gösterebileceğiniz yayınlarınız hem eğlenceli hem de bilgilendirici olacaktır.

Uygulamanın kolay kullanılır dokunmatik arayüzü sayesinde resimler, videoları, yazıları ve hatta pdf dosyalarını anında sunumlarınız içerisine yerleştirebiliyorsunuz. Dilerseniz uygulamanın içerisinden direkt olarak diğer hesaplarınızda bulunan resimlerinize ve içeriklerinize de erişebilirsiniz. Daha sonra yayınınızın bağlantısını istediğiniz kişilerle paylaşabilir ve izlemelerini sağlayabilirsiniz.

İçerisinde bulunan hazır şablon kütüphaneleri sayesinde istediğiniz her türlü sunumu, hikayeyi, portfolyoyu, kataloğu ve diğer yayınları hemen hazırlayabiliyorsunuz. Ayrıca arayüzünde onlarca farklı düzenleme aracını barındırması sayesinde özelleştirmelerinizi yaparken pek de zorlanmayacak ancak detaylara da girebileceksiniz. Sosyal ağları da desteklemesi sayesinde arkadaşlarınızla anında yaratımlarınızı paylaşabilirsiniz.