Flurry

Flurry

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 31
  • DOSYA BOYUTU 2.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Yahoo

Flurry mobil uygulamalarınızın kullanım verilerini izleyebildiğiniz bir analiz uygulamasıdır

Flurry mobil uygulamalarınızla ilgili işinize yarayabilecek verileri kolayca parmaklarınızın ucuna taşıyan bir analiz uygulaması olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir istatistik uygulaması olan Flurry'nin temel amacı kullanıcıların sizin uygulamalarınız etkileşimini ölçmek ve bu sayede uygulamanızı geliştirmenize, kullanıcı ihtiyaçlarına cevap vermenize katkıda bulunmak. Uygulama bu işi mobil uygulamalarınız hakkında detaylı analiz raporları hazırlayarak gerçekleştiriyor.

Flurry ile hazırlanan analizler size grafiksel tablolar şeklinde sunulabiliyor. Bu tabloları günlük, haftalık, aylık veya daha uzun periyodlar halinde inceliyebiliyorsunuz. Ayrıca alarmlar oluşturarak uygulamalarınızla ilgili kritik değişiklikler gerçekleştiğinde bildirimler alabiliyorsunuz.

Flurry size yeni kullanıcıları, aktif kullanıcıları, oturumları ve uygulamalarınıza harcanana zamanı izleme imkanı vermekte. Dilediğiniz uygulamalarınızı favorileriniz altına da alabiliyorsunuz ve bu uygulamalara daha hızlı bir şekilde erişebiliyorsunuz.