FLV Video Player

FLV Video Player

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,810
  • DOSYA BOYUTU 9.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BIT LABS

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde FLV uzantılı video dosyalarını oynatabilmek için bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

İnternetten indirdiğiniz pek çok videonun FLV formatında olduğu kesin ancak mobil cihazlar flash destekli flv videoları açamıyorlar ve FLV Video Player bunu sağlayarak FLV dosyalarının oynatılmasını sağlıyor.

Uygulamanın kolay kullanılır ve temiz bir arayüzü var. Kısa süre önce Adobe'nin desteğini çektiği Flash formatındaki bu videoları oynatırken istediğiniz gibi ileri geri sarabiliyorsunuz ve tam ekran yapabiliyorsunuz. Cihazınız flash video oynatmayı desteklemese bile hiç bir sorun olmadan dilediğiniz gibi videoları izleme şansınız var.

Ancak karşılaşabileceğiniz tek sorun, düşük işlemci performansı olan bir cihazda karşılaşabileceğiniz düşük oynatma hızı ile görüntü kalitesinin kötü olması olacaktır. Zira flash oynatmak ciddi bir işlemci kaynağı gerektirmektedir ve eski model telefonlarda bu durum bir sıkıntı halini alacaktır.

Uygulama kurulduğunda telefonunuzun bildirim çubuğunda reklam çıkartmaktadır ve bu nedenle reklamlardan rahatsız olan kullanıcıların kurmasını önermiyorum.