Follower

Follower

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Momend Ltd.

Ücretsiz bir yerli bulmaca oyunu olan Follower, oldukça sıradışı ve eğlenceli bir çalışma.

Bulmaca oyunlarını seviyorsanız Türk yapımı bir oyun olan Follower ilginizi çekecektir. Momend tarafından geliştirilen bu oyunda karşınıza farklı bir iş çıkartıyor. Oyun içerisinde hareket eden birçok nesnenin içerisinden geçmeniz gerekiyor. Başlangıç ve bitiş noktasına kadar uzanan bir yol çizerek oyuna başlıyorsunuz. Ancak bu çizmiş olduğunuz yol önemli, çünkü başarı için gerekli olan en önemli kriterlerden biri olacak. Ama sadece çizimleriniz bu oyunda olan biteni tarif etmeye yetmeyecektir.

Diyelim ki aklınızdan geçen rotayı tasarladınız. Belli bir hareket döngüsü olan harita içerisinde ilerlemesi gereken bir kutucuğun burada herhangi bir nesne ile çarpışmadan son noktaya ulaşmalı. Bunun için rotaya başlarken kullanacağınız zamanlama için nesnelerin döngülerini de iyi takip etmelisiniz. Bir kere starta bastığınızda kontrol sizden gidiyor ve kendiliğinden ilerleyen bir kutuyu izliyorsunuz.

Birçok farklı bölüm ile tekrar tekrar düşünmenizi sağlayacak parkurlar sunan Follower, Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış tamamen ücretsiz bir oyun. Yerli oyun geliştiricilerinin çalışmalarına ilgi duyuyorsanız, oyunun sunmuş olduğu eğlence size yanında paketli bir şekilde ulaşacaktır.