Foor

Foor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici aHi Labs

Foor, Android telefonunuzda oynarken bağımlısı olacağınız yerli mobil bulmaca oyunu.

Foor, Android telefonunuzda keyifle oynayacağınız, blok yerleştirmeye dayalı bulmaca oyunu. Göz yormayan enfes minimalist görselleri ve süper kolay, eğlenceli, rahatlatıcı oynanışıyla her yaştan kişiyi kendisine çeken yerli yapım, zaman geçirmek için birebir.

Arkadaşınızı beklerken, iş veya okula gidiş – dönüş yolunda, misafirlikte veya boş zamanlarınızda telefonunuzda açıp dilediğiniz zaman yarıda bırakabileceğiniz türde eğlence dozu yüksek bir bulmaca oyunu Foor. Hemen adapte olabileceğiniz oyunda amaç; blokları eritip tabloyu tertemiz tutmak. İlerleme şekliniz de; bazen çift ve farklı renkte bazen de tek renkte gelen blokları 6x6 tabloda ilgili noktaya taşımak. Çift renkli blokları çoğu zaman döndürerek taşımanız gerekiyor. Dikey veya yatay olacak şekilde en az 4’lü sıralamalarla dizdiğinizde hem puan kazanıyorsunuz hem de sonraki gelecek bloklar için tabloda yer açmış oluyorsunuz.

Farklı tema seçenekleri sunan oyunun beğendiğim yanlarından biri de; herhangi bir kısıtlama (sınırlama) sunmaması. Bu tarz oyunlarda ya belli bir oynamadan sonra canınız biter ya hamle veya süre sınırınız vardır ya da güçlendiricileri almadan bölümü geçemezsiniz. Foor’da bunların hiçbiri yok; sınırsızca oynuyorsunuz. Daha da güzeli; tamamen ücretsiz.