Franz

Franz

kullanıcı

Franz uygulamasıyla tüm mesajlaşma uygulamalarınızı tek bir noktadan kontrol edebilirsiniz.

Franz, Windows işletim sistemine sahip masaüstü bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir yardımcı uygulamadır. Uygulama ile tüm mesajlaşma programlarınızı tek bir noktadan kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Günlük hayatınızda kullandığınız mesajlaşma uygulamalarını kontrol etmek artık zor hale geldiyse Franz uygulaması ile bu derdinize bir son verebilirsiniz. 14 Farklı mesajlaşma uygulamasını destekleyen Franz uygulaması ile boşa giden zamanınızı kısaltabilir ve işlerinizi daha kısa sürede yapabilirsiniz. Neredeyse tüm mesajlaşma uygulamalarını destekleyen Franz, tamamen ücretsiz olup oldukça stabil çalışan bir program. Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra kullanıdığınız mesajlaşma uygulamalarına bir kere giriş yapmanız yeterli oluyor. Kullandığınız uygulamalara giriş yaptıktan sonra konuşmalarınız arasında kolaylıkla geçişler yapabilir ve insanlarla rahat bir şekilde konuşabilirsiniz. Programın en önemli noktalarından birisi olan bildirim servisi sayesinde ise hiç bir mesajınızı kaçırmayacaksınız.

Franz uygulamasını hemen yukarıda yer alan "Hemen İndir" butonuna basarak ücretsiz olarak indirebilir be uygulamalarınızı yönetmeye başlayabilirsiniz.