Free CD Player

Free CD Player

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 669
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Free CD Player, müzik CD'leri üzerinde yer alan favori şarkılarınızı dinleyebileceğiniz basit bir oynatıcıdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Oynatıcılar kategorimize göz atabilirsiniz. 

Free CD Player, kullanıcıların müzik CD'leri üzerinde yer alan favori şarkılarını dinleyebilmeleri için geliştirilmiş olan basit bir müzik oynatma programıdır.

Oldukça basit olan program üzerinde en temel oynatma fonksiyonlarına yer verilmiştir ve programın arayüzü kullanıcıları etkilemekten gerçekten uzak. Programın özellikleri o kadar kısıtlı ki diğer oynatıcılarla karşılaştırmaya bile gerek yok.

Eğer amacınız sadece müzik CD'lerini dinlemekse, oldukça basit bir program olan Free CD Player'ı tercih edebilirsiniz ama genel olarak bir medya oynatıcıya ihtiyaç duyuyorsanız, bu noktada Free CD Player'ın ihtiyaçlarınızı karşılamayacağını bilmelisiniz.

Program üzerinde yer alan en büyük eksikliklerden bir tanesi de ses kısma veya arttırma butonlarının program üzerinde yer almamasıdır. Bu yüzden eğer dinlemek istediğiniz müziklerin sesini kısma ihtiyacı duyarsanız, sistem tepsisi üzerinde yer alan ses ikonundan yardım almanız gerekecektir.

Tüm bunların dışında Free CD Player üzerinde yer alan en güzel özellik sanırım müzik CD'leri üzerinde yer alan tüm şarkıları tek seferde listelemesi diyebilirim. Zaten bunun olması gerekmiyor mu? diye soranlar olacağına eminim ama programı gördükten sonra demek istediğimi zaten anlayacaksınız.8

Free CD Player, basitçe müzik CD'lerini oynatmak isteyen kullanıcıların tercih edebilecekleri ücretsiz bir programdır. Müzik CD'si dinlemek dışında ekstra bir özelliği kullanıcılara sunmayan program yerine alternatiflerini denemenizi öneririm.