Free Collage Maker

Free Collage Maker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,335
  • DOSYA BOYUTU 4.73 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Free Picture Solutions

Free Collage Maker, bilgisayarınız üzerinde yer alan resimlerle kolayca kendi kolaj çalışmalarınızı hazırlayabileceğiniz ücretsiz bir resim editörüdür.

Free Collage Maker, kullanıcıların sabit diskleri üzerinde yer alan resimleri kullanarak profesyonel görünümlü kolajlar oluşturabilecekleri ücretsiz ve kullanışlı bir kolaj hazırlama programı.

Arkadaşlarınızı şaşırtacak çalışmalar yapabileceğiniz program yardımıyla, kendi seçeceğiniz resimleri istediğiniz şekilde yerleştirerek tek bir kolaj çalışması üzerinde bir araya getirebilirsiniz.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan program ile en sevdiğiniz resimleri seçerek, sırasıyla kolaj ekranına ekleyebilir, resimleri istediğiniz şekilde kolayca döndürebilir veya boyutunu değiştirebilirsiniz.

Farklı kanarlık seçeneklerine sahip olan program yardımıyla arka plan rengini de kendiniz belirleyebilir veya istediğiniz bir resmi arka plana yerleştirebilirsiniz.

Kolaj çalışmanız üzerinde yer verdiğiniz her resmin boyut, parlaklık, kontrast gibi özelliklerini teker teker düzenleyebilir ve resimlere farklı efektler ekleyerek görünümü çok daha zenginleştirebilirsiniz. Kolaj çalışmanızı tamamladıktan sonra JPG, PNG ve BMP resim formatlarında bilgisayarınıza kaydedebilir ve yaratmış olduğunuz eseri arkadaşlarınızla hemen paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Profesyonel görünümlü kolajları sadece birkaç tıklamayla hazırlayabileceğiniz ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanabilecek olan Free Collage Maker'ı mutlaka denemenizi öneriyorum. Kolaj hazırlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.