Free Dailymotion Downloader

Free Dailymotion Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,122
  • DOSYA BOYUTU 14.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Avgo Inc

Free Dailymotion Downloader ile kolay bir şekilde Dailymotion videolarını indirebilirsiniz

Free Dailymotion Downloader kullanıcılara Dailymotion video indirme ve video dönüştürme konularında yardımcı olan ücretsiz bir video indirme programıdır.

Free Dailymotion Downloader Dailymotion üzerindeki videoları bilgisayarınıza kaydederek sonrasında internet bağlantısına gerek duymadan izlemenize yardımcı olur.

Dailymotion normalde sadece internete bağlı olduğunuzda video oynatabilmektedir. Eğer bu videoları internet bağlantınız olmadığında ve farklı cihazlarda seyretmek isterseniz Dailymotion size çözüm üretememektedir.Televizyonlar, medya oynatıcılar, video oynatabilen MP3 çalarlar ve oyun konsollları gibi cihazlar genel olarak Dailymotion açarak bu serviste video oynatabilme yeteneğine sahip değildir. Ayrıca kotalı internet bağlantıları oluşan yüksek veri trafiği nedeniyle çevrimiçi video seyretmek için çok uygun değillerdir.

İşte böyle durumlarda Free Dailymotion Downloader kullanarak bu sıkıntılara çare bulabilirsiniz. Free Dailymotion Downloader sayesinde Dailymotion üzerindeki videoları bilgisayarınıza kaydedebilir, video oynatabilen çeşitli cihazlara yükleyebilir ve bu videoları her seyredişinizde internet kota aşım derdi oluşmasının önüne geçebilirsiniz.

Free Dailymotion Downloader oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Video indirmek için yapmanız gereken tarayıcınızda açık olan Dailymotion videosunun bağlantısını kopyalamak ve program ana penceresindeki "Paste URL" tuşuna tıklamaktır. Programın size video dönüştürme seçenekleri sunması ve videoyu kaydedeceğiniz formatı ve kaliteyi belirleme imkanı sunması da oldukça kullanışlı özelliklerdir.