Free EXE Lock

Free EXE Lock

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,044
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NITBits Inc

Free EXE Lock ile .exe uzantılı dosyalarınızı şifreleyebilirsiniz

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif yazılımlar için şifreleme programları kategorisine göz atabilirsiniz.

Free EXE Lock kullanıcılara exe kilitleme konusunda yardımcı olan ücretsiz bir dosya şifreleme programıdır.

EXE dosyaları kurulum dosyalarının ve oyunlar ve programlar gibi uygulamaların açılması için üzerine tıklanan dosyalardır. Bu dosyaları kullanarak bilgisayarımızın birçok özelliğini ayarlayabilir, üzerinde geri döndürülemeyecek değişiklikler yapabiliriz.

Eğer bilgisayarımızı başka kişilerle paylaşıyorsak ve erişildiği takdirde hassas kişisel bilgilerimizi açığa çıkarabilecek programlara ve uygulamalara sahipsek bu uygulama ve programlara erişimi kısıtlamak isteyebiliriz. Yine bilgisayarımızın üzerinde ayar değişikliklerini önlemek için kurulum dosyalarına erişimi sınırlandırmak isteyebiliriz. 

İşte Free EXE Lock bize bu konuda yardımcı olan bir dosya kilitleme programıdır. Free EXE Lock kullanarak bilgisayarımızdaki EXE dosyalarına şifre atayabilir ve sadece bu şifreyle açılmalarını sağlayabiliriz. Oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilen bu işlem sayesinde kişisel bilgi güvenliğimizi güvence altına alabilir ve bilgisayarımızı yazılımsal arızalardan koruyabiliriz.