Free IP Tools

Free IP Tools

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,068
  • DOSYA BOYUTU 5.58 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici All Net Tools

Free IP Tools, ihtiyacınız olabilecek tüm ağ araçlarını tek bir yerde toplayan güçlü bir yazılımdır.

Free IP Tools, bilgisayar kullanıcılarının ihtiyaç duyabilecekleri tüm ağ araçlarını tek bir yerde toplayan ücretsiz ve güçlü bir yazılımdır. Popüler 12 adet ağ bağlantısı aracını tek bir yerde kullanıcılara sunan ve ağ sorunlarının üstesinden gelmenize olanak sağlayacak olan program, oldukça kullanışlıdır.

Oldukça sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program üzerinde yer alan tüm araçlara tek bir tıklamayla kolayca ulaşabilir ve istediğiniz tüm ayarları kolayca özelleştirebilirsiniz.

Port tarama, özelleştirilebilir pingleme ve daha birçok ağ aracını kolayca kullanabileceğiniz program ile ağ üzerinde yer alan açık portları kolayca bulabilir ve olası tehditlere karşı bilgisayarınızı koruyabilirsiniz.

Tüm bunların dışında istediğiniz IP adreslerini banlamanıza olanak sağlayan program yardımıyla birçok web sitesini kolayca engelleyebilir ve bu sitelere erişimi yasaklayabilirsiniz.

İhtiyacınız olan tüm ağ araçlarına tek bir tıklamayla sahip olmak istiyorsanız, Free IP Tools'u mutlaka denemenizi öneririm.