Free PDF to Text Converter

Free PDF to Text Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,454
  • DOSYA BOYUTU 1.79 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Free PDF Solutions

PDF dosyalarınızı kolayca TXT dosyalarına dönüştürebilmek için bu dönüştürücü programı kullanabilirsiniz.

Free PDF to Text Converter programı, elinizde bulunan PDF dosyalarında yer alan yazıların TXT dosyaları olarak kaydedilmesini sağlayan ücretsiz ve hızlı kullanılan bir program. Genellikle PDF'lerin içerisinde bulunan yazıları kopyalamak ve yazı dosyası olarak almak biraz zor olabiliyor fakat Free PDF to Text Converter sayesinde bu işlem oldukça kolay hale geliyor.

Çok hızlı bir şekilde çalışan program, aynı anda birden fazla PDF dosyasını da yazı dosyasına dönüştürme imkanı tanıyor. Ancak şifreli olarak bulunan PDF dosyalarına maalesef destek vermiyor ve şifre girme gibi bir opsiyon sunmuyor. Kullanıcı arayüzü herkesin hemen alışabileceği şekilde düzenlendiği için programı kullanırken bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Dilerseniz tekli dosya dönüştürme, dilerseniz de çoklu dönüştürme işlemlerini farklı butonları kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Toplu dönüştürme sonrasında belirleyeceğiniz çıktı klasöründe bütün dosyalarınız belirecektir.

TXT dosyalarına dönüşen belgelerinizin içindeki resimlerin ortadan kalkması nedeniyle her ne kadar formatlamasında biraz sıkıntı olabilse de dosya bütünlüğü genel olarak korunuyor. TXT formatlı dosyaları daha hafif olmaları ve gereksiz veriler barındırmamaları nedeniyle tercih edebileceğiniz için formatı önemli olmayan PDF dosyalarını Free PDF to Text Converter ile dönüştürmeyi unutmayın.