Free Photo Booth

Free Photo Booth

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,205
  • DOSYA BOYUTU 8.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Free Picture Solutions

Free Photo Booth ile web kameranızdan alınan görüntülere eğlenceli efektler ekleyebilirsiniz.

Free Photo Booth web kameranızı kullanarak eğlenceli anlar yaşamanıza yardımcı olacak ve sizi güldürecek ücretsiz bir komik webcam programıdır.

Free Photo Booth sunduğu farklı webcam efektleri sayesinde webcam ile bilgisayarınıza aktarılan görüntüyü gerçek zamanlı olarak değiştirir ve kendi görüntünüze birçok farklı renk düzeni ve komik görünümler ekler. Free Photo Booth kullanarak webcam görüntülerinizi siyah-beyaz veya sepya tonlara çevirebilir, görüntüyü ters çevirebilir, döndürebilir veya balık gözü görünümü ekleyebilirsiniz. Bunun yanında sizi şişman gösterecek efektler gibi eğlenceli seçenekler de programda yer almaktadır.

Program bilgisayarınıza bağlı web kameralarını otomatik olarak algılar ve programda kullanmanıza imkan tanır. Eğer birden fazla web kamerası sahibiyseniz bu kameralardan herhangi birini programda kullanmak üzere tercih edebilirsiniz. Programın sade arayüzü oldukça pratik ve kolay bir kullanım sunmaktadır. Tek yapmanız gereken program açıldığında web kameranızı seçmek ve sağ taraftaki menüden dilediğiniz efektin üzerine tıklayarak webcam görüntülerine efekt ekleme işlemini gerçekleştirmektir.

Free Photo Booth çeşitli görüntü efektleri eklediiğiniz webcam görüntülerinizi yakalayarak bilgisayarınıza kaydedebilmektedir. Böylece programı kullanarak kendinize ait bir fotoğraf albümü oluşturabilir, eğlenceli anlarınızı arşivleyebilirsiniz.