Free QR Barcode Generator

Free QR Barcode Generator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 895
  • DOSYA BOYUTU 7.27 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Viscom Software

Resim ve fotoğraflarınızın üzerine kolayca QR kodlarını ekleyebilir ve böylece istediğiniz bilgileri resimlere yerleştirebilirsiniz.

QR kodların yani Türkçe adıyla karekodların son zamanlarda yakaladıkları popülerlik özellikle akıllı telefonların da giderek yaygınlaşması ile pek azalacak gibi görünmüyor. Her an her yerden istediğimiz bilgiye telefon kameramızı kullanarak ulaşabilmemizi sağlayan bu kodların yaratılması için de elbette programlar ve web uygulamaları kullanılıyor. Free QR Barcode Generator programı da bunlardan bir tanesi ve fotoğraflarınızı QR kodlar ile süslemenize izin veriyor.

Böylece resimleriniz üzerine yerleştirdiğiniz QR kodlara istediğiniz bilgileri yerleştirebiliyorsunuz. Jpeg ve png resim dosya formatlarını destekleyen program 20 farklı QR kodu formatına da destek veriyor. Ücretsiz olarak sunulan programın aynı zamanda büyüklüğe karar vermenize izin vermesi, QR barkodun yerini belirlemenize imkan tanıması, jpeg resim olarak export yapma şansı gibi pek çok özelliği yer alıyor.

Ayrıca jpeg kalitesini ve resmin boyutunu düzenlemek de yine program ile yapabilecekleriniz arasında. Dilerseniz hazırladığınız resimleri anında sosyal ağ hesaplarınızdan paylaşabilir, bulut depolama servislerinde alanlarınızda saklayabilirsiniz.