Free Screen To Video

Free Screen To Video

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 45,269
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Koyote Soft

Ekranınızın tamamını, belirli bir pencereyi veya belirli bir bölgesini bir video dosyası halinde kaydetmek için kullanabileceğiniz bu ücretsiz ekran videosu kaydetme aracı sayesinde başka hiçbir yazılıma ihtiyaç duymadan ekranınızdan vid

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Video Düzenleme Araçları kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Ücretsiz ekran videosu alma yazılımı sayesinde artık ekran aktivitelerinizi kolay bir şekilde video dosyası olarak kaydedebileceksiniz. FLV, AVI, WMV veya SWF dosyası olarak kaydedebileceğiniz bu ekran görüntülerini istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Kolay kullanım olanakları ve sade arayüzüyle bilgisayarınızda bulunması gereken küçük bir video kaydetme yazılımı olan Free Screen To Video ile ayrıca sesleri de kaydedebilir, isterseniz mikrofon yardımıyla kendi sesinizi de videoya ekleyebilirsiniz.

FLV ve SWF formatları için ekstra bir "codec" yazılımı yüklemesine gerek yoktur. İster hazırladığınız web sitenize çektiğiniz görüntüleri FLV olarak koyun, isterseniz herhangi bir video paylaşım sitesine AVI veya WMV olarak yükleyin.