Free Stopwatch

Free Stopwatch

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 17,740
  • DOSYA BOYUTU 1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Comfort Software Group

Free Stopwatch, hızlı ve kullanımı kolay bir kronometre olarak zaman tutmanız gereken aktivitelerde en büyük yardımcınız olacaktır.

Free Stopwatch, bilgisayarınızın üzerinden zaman tutmanız gereken aktivitelerde size yardım edebilecek kullanımı kolay ve hızlı bir kronometre programıdır.

Düşük boyutlu ve basit bir program olmasına rağmen görevini son derece başarılı bir şekilde yapan Free Stopwatch tamamen ücretsizdir.

Programı yükledikten sonra hemen başlatarak herhangi bir aktivite veya proje için zaman tutabilirsiniz. Sade bir arayüze sahp olan programın ortasında büyük fontlu rakamlar kullanılan sayaç bulunuyor. Hemen sayacın altında başlat ve durdur tuşları bulunmaktadır. Bir görev, proje veya farklı bir aktivite iiçin başlattığınız zamanı istediğiniz an durdurabilir veya Tur tuşuna basarak zaman kaybetmeden diğer aktiviteye geçebilirsiniz. İstediğiniz kadar aktivite için sayacı durdurmadan devam ederek sadece Tur tuşuna basabiliyorsunuz. İşiniz tamamen bitiğinde ise Durdur tuşuna basarak sayacı durdurabilir ve yaptığınız tüm işlemler için ne kadar zaman harcadığınızı görüntüleyebilirsiniz. Daha sonrasında ise sıfırla tuşu ile sayacı tamamen sıfırlayabiliyorsunuz.

Bir kronometre programından beklenebilecek herşeye sahip olan Free Stopwatch'ı ücretsiz olarak indirerek birkaç dakika içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.