Free Vimeo to Mp3 Converter

Free Vimeo to Mp3 Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,286
  • DOSYA BOYUTU 13.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Media Freeware

Vimeo'daki videoları MP3'e dönüştürmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kolay kullanılır bir program.

Free Vimeo to Mp3 Converter programı, istediğiniz Vimeo videolarının seslerini otomatik olarak MP3 dosyalarına dönüştürmek için kullanabileceğiniz bir video ses dönüştürücüsü. Özellikle aradığınız şarkıları diğer sitelerde bulamıyorsanız, videolardan elde etmek için üretilmiş olan uygulamanın kullanışlı bir yapısı var.

Herhangi bir konfigürasyon gerektirmeyen program, aynı zamanda kolay kullanılır bir arayüze sahip. Videodan ses dosyalarını elde etmek için tek yapmanız gereken linki panoya kopyalamak. Linki kopyaladığınızda program açıksa direkt olarak algılayacaktır ve indirme sırasına ekleyecektir. Tüm adresleri programa ekledikten sonra kayıt yapılacak adresleri ve klasörleri seçebiliyor, böylece MP3 dönüştürme işlemine başlayabiliyorsunuz.

Ancak maalesef bitrate seçme ya da kalite belirleme gibi seçenekler programda yer almıyor. Dolayısıyla indirdiğiniz MP3 dosyalarının daha az yer kaplaması için kalitelerini düşürerek kaydetme gibi opsiyonlarınız bulunmuyor. Oldukça hızlı çalışması ve linklerden sorunsuzca MP3'leri çekmesi sayesinde bilgisayarınızda bulunması gereken programlardan olduğuna inanıyorum. Zira Vimeo dönüştürücü programlar içerisinde en rahat kullanıma sahip olanlardan bir tanesi Free Vimeo to Mp3 Converter.