FreeTube

FreeTube

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,699
  • DOSYA BOYUTU 1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Appdevworld

FreeTube, YouTube videolarını farklı çözünürlük ve formatlarda indirip, web tarayıcınızı açmadan izleyebileceğiniz uygulamalardan biri.

FreeTube, Windows 8.1 tablet ve bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmış YouTube uygulamalarından biri ve de ücretsiz. YouTube’un web arayüzünden çok ta farklı olmayan sade, modern ve işlevsel arayüz ile karşımıza çıkan video izleme ve indirme uygulaması Hyper for YouTube veya uTube kadar seçenek sunmasa da gerek videoları izlerken gerekse de indirirken sorun çıkarmıyor.

Çevrimiçi video izlemek için en çok tercih ettiğimiz site YouTube. Aradığımız videoya anında ulaşabildiğimiz ve dilediğimiz kalitede izleyebildiğimiz bu platformun tek kötü yanı videoları indirme seçeneği sunmaması. Videoları indirmek istediğimizde ya bir yazılım ya da bir eklenti yüklememiz gerekiyor. Tabii ki bunlar haricinde YouTube içeriğini aynen sunan video indirme destekli uygulamalar da var. FreeTube de bu uygulamalardan biri.

Oldukça ufak boyutlu olan uygulama, YouTube videolarını internet tarayıcımızı açmadan izleme, ek yazılıma ihtiyaç duymadan videoları indirme imkanı sunuyor. Videoları 480p, 720p ve 1080p kalitede izleyebiliyor ve dilediğimiz formatta cihazımıza indirip, çevrimdışı izleyebiliyoruz.

YouTube web sitesi gibi kişisel öneriler ve dünyanın en çok izlenen videolarını sunan FreeTube uygulamasının arka planda çalma desteği de bulunmakta. Yani uygulamayı bir müzik çalar olarak ta kullanabiliyorsunuz.