FSS YouTube Mp3 Downloader

FSS YouTube Mp3 Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,460
  • DOSYA BOYUTU 9.79 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FreeSmartSoft Ltd.

FSS YouTube Mp3 Downloader ile YouTube üzerinden müzik indirebilirsiniz

FSS YouTube Mp3 Downloader YouTube üzerinde seyrettiğiniz videolardaki sesleri ayırmanıza ve bilgisayarınıza kaydetmenize yardımcı olan ücretsiz bir YouTube mp3 indirme  programıdır.

YouTube üzerinde seyrettiğimiz videoları internet bağlantımız olduğu sürece seyredebiliyoruz. Fakat internete erişimi olmayan ya da video oynatamayan MP3 çalar veya telefon gibi farklı bir cihazda bu videoları seyretmemiz mümkün olmamakta. Kotalı internet kullanıyorsak aynı videoyu şarkıyı dinlemek için 2. defa açmak da büyük bir veri trafiğine neden olmakta ve kotamızı aşmamıza sebep olabilmekte. Bu gibi nedenlerden ötürü YouTube müzik indirme konusunda bize yardımcı olacak bir programa ihtiyaç duymaktayız.

FSS YouTube Mp3 Downloader YouTube şarkı indirme işlemini kolayca gerçekleştirebilmemize imkan tnaıyan kullanışlı bir araçtır. YouTube MP3 indirme işlemi için tek yapmaız gereken tarayıcımızdan indirmek istediğimiz şarkının internet adresini kopyalamak ve program ana penceresinde ilgil yere bu bağlantıyı yapıştırmaktır.

Program müzik indirme işlemi öncesi bize ses kalite ayarı seçenekleri sunmaktadır. Bu sayede indireceğimiz şarkıları yüksek kaliteli olarak veya az yer kaplayacak şekilde indirebiliriz

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz: