FullShot 9.5.0.3

FullShot 9.5.0.3

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,634
  • DOSYA BOYUTU 7.81 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Inbit

FullShot en kapsamlı ve bütün ekran görüntüsü yakalama çözümlerinden. Çığır açan teknolojik özellikleri scroll yakalama ve diğer çeşitli screen capture fonksiyonları ile güzel bir resim editörü.

FullShot ekran yakalama yazılımı Windows resimleriyle çalışmakta olan tüm kullanıcılar için dizayn edilmiş bir program. Ekran görüntülerini bir çok çeşitli yol ile kaydedebileceğiniz bu yazılımla, bu erkran görüntülerine notlar ekleyebilir ve çıkartabilirsiniz yada çalışmak istediğiniz diğer grafik programlarına aktarabilirsiniz.

Fullshot yazılım kitapçıkları, alıştırma materyelleri, sunumlar, market broşürleri, bilgisayar kitapları, magazin, konferans el kitapları, renkli slaytlar, web sayfaları ve posterler hazırlayan kullanıcılar için esaslı bir ekran yakalama aracı.

 

FullShot geniş çapta resim formatlarını desteklemekte: BMP, CUR, DIB, EPS, GIF, ICO, JPEG, PCD, PCT, PCX, PNG, PSD, RAS, RLE, TGA, TIFF, WMF, ve WPG düzenlenmiş veya düzenlenmemiş yakalanmış ekran görüntülerini çıkarmak için. Windows Vista uyumlu olan bu yazılım gerçekten ihtiyacı olanlar için çok verimli.

Versiyon 9.5.0.3 ile belirtilmemiş güncellemeler, eklemeler ve hata düzeltmeleri yapılmıştır. may include unspecified updates, enhancements, or bug fixes.